Uczniowie Zespołu Szkół Budowlanych i Odzieżowych im. Henryka Sienkiewicza w Tczewie na Wydziale Ekonomicznym UG

Dnia 4.12.2019 Wydział Ekonomiczny Uniwersytetu Gdańskiego odwiedzili uczniowie Zespołu Szkół Budowlanych i Odzieżowych im. Henryka Sienkiewicza w Tczewie. Na wejściu grupa została przywitana przez członków Naukowego Koła Logistyki i zaproszona do sali. Tam studenci opowiedzieli o działalności swojego koła oraz odpowiedzieli wyczerpująco na wszelkie pytania dotyczące zasad rekrutacji i studiowania na naszym wydziale. Następnie gościom pokazane został sale ćwiczeniowe, laboratorium komputerowe, kącik do odpoczynku oraz ściany z logami partnerów biznesowych Wydziału Ekonomicznego oraz jego sławnymi absolwentami. Na koniec uczniowie zostali zaproszeni do auli A na spotkanie z Prodziekan ds. rozwoju i współpracy z biznesem Panią dr Magdaleną Markiewicz.