Charytatywny kiermasz ciast – podsumowanie

Pora na podsumowanie kiermaszu!

Uwaga, uwaga – w mikołajki podczas charytatywnego kiermaszu ciast udało się nam zebrać 698,97 zł!!!

Serdecznie dziękujemy za tak liczne zainteresowanie słodkościami oraz gorącymi napojami, jakie przygotowali członkowie NKL.

Na nabywców przy auli O na Wydział Ekonomiczny UG czekały słodkości takie jak babeczki sernikowe, śliwkowiec, minideserki o smaku mango i czekoladowo-orzechowym, czekoladowe babeczki, szarlotka, sernik z brownie i kajmakiem oraz świąteczne pierniczki. Dodatkowo dostępna były kawa i herbata

Niemałym zainteresowaniem cieszyło się stoisko z ciastami przygotowanymi przez członków NKL także ze względu na możliwość płacenia nie tylko gotówką, ale i przelewem na telefon.

Podczas kiermaszu promowana była także aukcja charytatywna NKL, do której link znajdziecie poniżej. Zachęcamy do licytacji produktów przygotowanych przez członków i opiekunów NKL, a także osoby zaprzyjaźnione.

LINK DO AUKCJI: https://nkl.ug.edu.pl/christmas_auction/

Jeszcze raz dziękujemy za przyłączenie się do akcji oraz za docenienie smaku naszych wypieków! Dzięki akcji charytatywnej i włączeniu się Was w tak licznym gronie uda nam się zastawić świąteczny stół wielu potrzebującym osobom, za co jesteśmy bardzo wdzięczni!

Zachęcamy również do obejrzenia fotorelacji z tego wydarzenia!

panorma in mari via tua