Spotkania z Praktyką Logistyki – 28.11.2023

Naukowe Koło Logistyki zaprasza na kolejne Spotkanie z Praktyką Logistyki, które odbędzie się

– 20 listopada o godz. 9:45 w sali C301 (spotkanie w j. angielskim)

           oraz

– 28 listopada o godz. 9:45 w sali C301 (spotkanie w j.polskim).

Tym razem w roli w prelegenta wystąpi Jan Wierzba, absolwent Wydziału Ekonomicznego Uniwersytetu Gdańskiego, który działa w branży TSL od 10 lat jako kierownik zespołu spedytorów oraz spedytor. Obecnie prowadzi oddział przedsiębiorstwa PHU Mirosław Wilczyński.

W trakcie spotkania przedstawi, jak w praktyce wygląda praca w spedycji drogowej, jakie są ścieżki kariery, które z cech są najbardziej pożądanymi w tej branży oraz jakie korzyści wynikają ze stosowania myślenia procesowego.

O PRZEDSIĘBIORSTWIE

PHU Mirosław Wilczyński jest przedsiębiorstwem transportowo-spedycyjnym działającym od niemal 20 lat na rynku krajowym i europejskim. Siedziba główna oraz baza przedsiębiorstwa mieszczą się w Strojcunie opodal Kluczborka. Przedsiębiorstwo posiada również oddziały w Kaliszu, Warszawie oraz Gdańsku. Tabor to 26 aut ciężarowych, 2 solówki oraz 10 busów. Główną misją jest dostarczanie rozwiązań transportowych odpowiadających na potrzeby klienta.

Serdecznie zapraszamy!

Ponadto zapraszamy do śledzenia informacji o nadchodzących wydarzeniach na Facebooku i stronie internetowej Naukowego Koła Logistyki.

W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z opiekunem naukowym Naukowego Koła Logistyki drem Leszkiem Reszką za pomocą poczty elektronicznej: leszek.reszka@ug.edu.pl.

panorma in mari via tua