Spotkanie z Praktyką Logistyki

Spotkania z Praktyką Logistyki

Naukowe Koło Logistyki zaprasza na kolejne Spotkania z Praktyką Logistyki, które odbędą się:

  • 2 grudnia o 9:45 w sali C301 (spotkanie w języku angielskim)
  • 3 grudnia o 9:45 w sali A8 (spotkanie w języku polskim)

Tym razem w roli w prelegentów wystąpią przedstawiciele przedsiębiorstwa ROHLIG SUUS Logistics

Logo

ROHLIG SUUS Logistics to polska spółka o globalnym zasięgu w branży TSL.  Na rynku od 35 lat, specjalizuje się w kompleksowym zarządzaniu logistyką i globalnymi łańcuchami dostaw. Przedsiębiorstwo realizuje procesy logistyczne, wykorzystując transport drogowy, morski, lotniczy, kolejowy i intermodalny, a także oferując logistykę kontraktową, usługi celne oraz project cargo. SUUS zatrudnia 2500 pracowników w 7 krajach Europy Środkowo-Wschodniej i Azji Środkowej.

Dominik Boszko
Dominik Boszko – Branch Director ROHLIG SUUS Logistics oddział w Gdańsku
Absolwent studiów magisterskich na kierunku Logistyka oraz studiów MBA. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w branży logistycznej, które zdobywał na różnych stanowiskach, zarówno po stronie operatora logistycznego jak i przedsiębiorstw produkcyjnych oraz handlowych.
Aktualnie pełni funkcję Dyrektora Oddziału ROHLIG SUUS Logistics oddział w Gdańsku, gdzie odpowiada za zarządzanie oddziałem, koncentrując się na strategiach rozwoju i dostarczaniu najwyższej jakości usług logistycznych. Wcześniej, jako Operations Manager w Dachser odpowiadał za zarządzanie wszystkimi operacjami transportu i magazynowania w podległych oddziałach w Polsce oraz w Szwecji.

Marcin Gołąbek
Marcin Gołąbek – Kierownik logistyki kontraktowej ROHLIG SUUS Logistics oddział w Gdańsku
Posiada obszerne doświadczenie w logistyce kontraktowej oraz w obsłudze terminali intermodalnych, które zdobywał przez wiele lat praktyki na różnych stanowiskach dających możliwość poznania szczegółowo każdych z operacji logistyczno-transportowych. Aktualnie pełni funkcję Kierownika Logistyki Kontraktowej w Rohlig Suus Logistics, skupiając się na kluczowych elementach zarządzania magazynem, koordynacji procesów w celu optymalizacji efektywności oraz zwiększenia rentowności przedsiębiorstwa, analizie danych i podejmowaniu decyzji pozwalających skutecznie identyfikować obszary do poprawy.

Podczas spotkania, które odbędzie się 3 grudnia o 9:45 w sali A8 (w języku polskim) omówione zostaną najnowsze trendy w logistyce kontraktowej, w tym rosnące znaczenie rozwiązań dodatkowych VAS , takich jak popularne w tym okresie przygotowanie zestawów promocyjnych czy standów ekspozycyjnych. Pokażemy jak ważne są usługi dodatkowe w łańcuchach dostaw.
Uczestnicy dowiedzą się, jak technologie cyfrowe i automatyzacja przekształcają procesy logistyczne oraz jakie umiejętności będą kluczowe dla przyszłych liderów w tej dziedzinie. Prezentacja będzie oparta na praktycznych przykładach z oddziału w Gdańsku, w tym wdrożeniu projektów.

panorma in mari via tua