Piątek z logistyką NKL 05.03.21

Naukowe Koło Logistyki zaprasza na kolejne spotkanie w ramach Piątków z logistyką, które odbędzie się 5 marca 2021 r. o godz. 11:00.

Tym razem w roli prelegenta wystąpi Michał Czerwiec, Dyrektor ds. Rozwoju Biznesu w przedsiębiorstwie ELSE Systemy Informatyczne, który opowie o krwiobiegu każdego przedsiębiorstwa, czyli o systemach informatycznych towarzyszących procesom biznesowym. Czy wdrożenie systemu informatycznego ma faktyczny związek z logistyką i jak zazwyczaj wygląda przepływ informacji między systemami (czyli między działami przedsiębiorstwa)? Czy wdrożenie to proces łatwy i prosty, czy trudny i czasochłonny? A jeżeli trudny i czasochłonny, to czy są okoliczności biznesowe, w których może być trochę łatwiej? Na przykładzie międzynarodowego przedsiębiorstwa produkcyjnego nasz ekspert  opowie o alternatywnym sposobie realizacji wdrożenia systemu WMS, który pozwala osiągnąć wszystkie kluczowe efekty stawiane przez biznes.

Michał Czerwiec

Dyrektor ds. Rozwoju Biznesu w ELSE Systemy Informatyczne.  Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego na Wydziale Ekonomicznym – specjalność Transport i Logistyka. W ELSE pracuje już od ponad dekady, ciągle zdobywając praktyczne doświadczenie i czerpiąc przy tym ogromną satysfakcję. Jako wzięty logistyk ściśle współpracował z wieloma przedsiębiorstwami z sektora dystrybucji i produkcji oraz doradczo z dziesiątkami przedsiębiorstw i osób z różnych zakresów tematycznych biznesu.

ELSE Systemy Informatyczne jest producentem systemów do zarządzania procesami przedsiębiorstw, w całości z polskim kapitałem. Tworzy i wdraża swoje produkty na rynku polskim już od blisko 30 lat, a w ostatnim czasie rozszerzyło obszar realizacji projektów również na rynek europejski. W swojej bogatej ofercie posiada modułowy system klasy ERP (elseERP), system klasy WMS (elseWMS), system sprzedaży mobilnej (ASENT) oraz szereg innych rozwiązań jak EDI, BI czy Workflow. Wdrożenia realizowane są przez własne zespoły wdrożeniowe w metodyce giętkiej, dzięki czemu klienci utrzymują ciągły kontakt z osobami wdrażającymi oprogramowanie w ich projekcie. Z rozwiązań ELSE korzysta wiele przedsiębiorstw z różnych branż, prowadzących działalność głównie w obszarach dystrybucji i produkcji. ELSE jest laureatem wielu wyróżnień i nagród, w tym za innowacyjność (‘Produkt Innowacyjny dla Logistyki’), co wraz z dobrą opinią klientów, jest silną motywacją do dalszego rozwoju.

Zainteresowanych zapraszamy do zgłaszania się i zadawania pytań do prelegenta w formularzu. W następnym kroku zostanie Państwu wysłany link do spotkania. Uczestnicy spotkania, oprócz sporej dawki wiedzy, otrzymają certyfikaty potwierdzające udział w wydarzeniu. Ponadto zapraszamy do śledzenia informacji o nadchodzących wydarzeniach na Facebooku i stronie internetowej Naukowego Koła Logistyki.

W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z opiekunem naukowym Naukowego Koła Logistyki drem Leszkiem Reszką za pomocą poczty elektronicznej: leszek.reszka@ug.edu.pl.