Sukces studentki Naukowego Koła Logistyki

Z przyjemnością informujemy, iż studentka Naukowego Koła LogistykiWiktoria Pawlos  zajęła III miejsce na VI Międzynarodowej Olimpiadzie Logistycznej w kategorii indywidualnej.

W konkursie wzięło udział 182 studentów z takich uczelni jak: Belarusian National Technical University, Brest State Technical University, Saratov Socio-Economic Institute of Plekhanov Russian University of Economics, Sevastopol Institute (branch) of Plekhanov Russian University of Economics, Volgograd State Agricultural University, State University of Grodno, Volgograd State Technical University oraz Politechnika Białostocka i Uniwersytet Gdański.

Organizatorem olimpiady, która odbyła się online 23 kwietnia 2021 r., było Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego Federacji Rosyjskiej.

Serdecznie gratulujemy!