Charytatywne akcje świąteczne NKL – podsumowanie

Najwyższy czas podsumować charytatywne akcje świąteczne NKL!
Jak mogliście zauważyć śledząc nasze social media, podczas kiermaszu ciast udało nam się zebrać niemal 700 zł. Zorganizowaliśmy również zbiórkę żywności na Wydział Ekonomiczny UG, aby studenci i pracownicy WE mogli przynieść produkty spożywcze, które trafić miały do Banku Żywności w Trójmieście. Z pieniędzy zebranych podczas kiermaszu, za które kupiliśmy żywność oraz produktów zebranych podczas zbiórki, udało nam się przekazać do Banku Żywności 75,09 kg jedzenia!
Ponadto zorganizowaliśmy aukcję charytatywną, z której pieniądze zostały przeznaczone na Bank Żywności w Trójmieście. Licytować można było takie produkty jak świeczki sojowe, książkę z dedykacją od autorki, nalewkę, wino, piwo rzemieślnicze, drożdżówkę czy boczek. Aukcja cieszyła się niemałą popularnością, o czym świadczy kwota przekazana przez zwycięzców do Banku Żywności – 1080 zł! Uroczyste przekazanie produktów zwycięzcom, którzy chcieli się ujawnić, odbyło się 20.12, podczas spotkania NKL.
Dziękujemy z całego NKL-owego serca za okazane wsparcie! Jesteście niesamowici! To dzięki Wam udało się nam osiągnąć tak imponujące efekty podczas naszej charytatywnej akcji! Mamy nadzieję, że również przy okazji kolejnych akcji charytatywnych będziemy mogli liczyć na Wasze wsparcie! ❤️

Zachęcamy również do obejrzenia zdjęć z tych aktywności!
#teamnkl #nkl Naukowe Koło Logistyki NKL UG