Podsumowanie charytatywnego kiermaszu NKL

We wtorek 5 grudnia, z okazji nadchodzących Mikołajek oraz świąt Bożego Narodzenia, Naukowe Koło Logistyki zorganizowało kolejną akcję charytatywną.

Tego dnia na Wydziale Ekonomicznym odbył się Charytatywny kiermasz ciast i wędzonek zorganizowany przez NKL. Celem tego wydarzenia było wsparcie zbiórki charytatywnej na rzecz poprzedniej Prezes Koła – Pauliny Kozak, która w tym roku uległa wypadkowi i aktualnie rehabilituje się po ciężkim urazie kręgosłupa.

Na stoisku za drobną opłatą można było nabyć domowe wypieki oraz wędzonki przygotowane przez studentów oraz opiekuna NKL. Kiermasz cieszył się dużym zainteresowaniem zarówno wśród studentów, jak i pracowników Wydziału.

Łącznie udało się zebrać ponad 3500 złotych! Całość zebranych środków zostanie przeznaczona na zbiórkę na rzecz Pauliny.

Serdecznie dziękujemy za tak dobry odbiór tego wydarzenia i za wsparcie akcji. Dziękujemy także wszystkim spoza naszego Koła zaangażowanym w promocję oraz pomoc przy stoisku.

Naukowe Koło Logistyki życzy wszystkim Wesołych Świąt!