Spotkania z Praktyką Logistyki – 16.01.2024

Naukowe Koło Logistyki zaprasza na kolejne Spotkanie z Praktyką Logistyki, które odbędzie się 16 stycznia 2024 o 9:45 w sali C301. Tym razem w roli w prelegenta wystąpi Patryk Foremny, Transport & Forwarding Outbound Manager w LPP Logistics.

Nasz prelegent opowie podczas spotkania o:

– procesach i modelach dystrybucyjnych- zaspokajaniu potrzeb salonów w dystrybucji „Last mile”

– metodach wdrażania innowacyjnych rozwiązań

– narzędziach wykorzystywanych do optymalizacji procesów

– zadaniach realizowanych przez zespół Transport & Forwarding Outbound w LPP Logistics

LPP Logistics to obecnie jeden z największych operatorów logistycznych w Polsce. Spółka tworzy i obsługuje procesy logistyczne pięciu marek odzieżowych grupy LPP (Reserved, Cropp, House, Mohito i Sinsay). Globalna sieć zaopatrzenia i dystrybucji LPP Logistics jest zarządzana z Centrali w Pruszczu Gdańskim i obejmuje operacje realizowane w oparciu o własną infrastrukturę, jak i przy współpracy z innymi operatorami logistycznymi. LPP Logistics zarządza obecnie 8 obiektami magazynowymi, w tym 4 Centrami Dystrybucyjnymi (3 w Polsce i 1 za granicą) i 4 Fulfillment Centers (2 w Polsce i 2 za granicą). Centrum Dystrybucyjne w Pruszczu Gdańskim jest jednym z najnowocześniejszych tego typu obiektów w Europie Środkowo-Wschodniej. Łączna powierzchnia magazynowa LPP Logistics to blisko 500 tys. m²!

Specjaliści różnych obszarów TSL (transport, spedycja, logistyka) mają tu możliwość rozwoju poprzez realizację zadań na skalę światową, dzięki najlepszym narzędziom, topowej technologii i stabilności płynącej z pracy dla klienta wewnętrznego.

Zachęcamy do zapoznania się z aktualnymi ofertami pracy LPP Logistics: Oferty pracy – Oficjalna strona LPP SA

Zapraszamy!

Ponadto zapraszamy do śledzenia informacji o nadchodzących wydarzeniach na Facebooku i stronie internetowej Naukowego Koła Logistyki.

W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z opiekunem naukowym Naukowego Koła Logistyki drem Leszkiem Reszką za pomocą poczty elektronicznej: leszek.reszka@ug.edu.pl.

panorma in mari via tua