Piątki z Logistyką

Naukowe Koło Logistyki ma zaszczyt zaprosić wszystkich zainteresowanych studentów do udziału w serii wydarzeń pod hasłem Piątki z logistyką. Będzie to cykl wirtualnych spotkań studentów Uniwersytetu Gdańskiego oraz innych polskich uczelni z menedżerami logistyki.

Do współpracy zaproszone zostały przedsiębiorstwa, dla których logistyka jest procesem wspierającym działalność podstawową – produkcyjną, handlową lub usługową, jak i przedsiębiorstwa świadczące usługi logistyczne czy oferujące oprogramowanie informatyczne wspierające logistykę. Stworzy to okazję do uzupełnienia wiedzy teoretycznej, zdobywanej na studiach, o doświadczenia praktyków.

Piątki z logistyką zostały objęte patronatem honorowym JM Rektora Uniwersytetu Gdańskiego – prof. dr hab. Piotra Stepnowskiego oraz Polskiego Stowarzyszenia Menedżerów Logistyki i Zakupów

Zapraszamy do śledzenia informacji o nadchodzących wydarzeniach na Facebooku  i stronie internetowej Naukowego Koła Logistyki.