Wigilia Naukowego Koła Logistyki UG

Już wkrótce, zgodnie z tradycją, odbędzie się coroczne spotkanie wigilijne Naukowego Koła Logistyki oraz pracowników Katedry Logistyki.

Opiekun naukowy NKL UG Leszek Reszka wraz z Zarządem NKL UG i całym zespołem Katedry Logistyki, pragną zaprosić do uczestnictwa w tym wydarzeniu wszystkich obecnych oraz byłych członków Naukowego Koła Logistyki.

Spotkanie odbędzie się dnia 16 grudnia 2019, o godzinie 17:00, w sali C301, w budynku C, Wydziału Ekonomicznego Uniwersytetu Gdańskiego.

Chcielibyśmy również serdecznie zaprosić do uczestnictwa w zorganizowanej przez nas akcji charytatywnej. Na spotkaniu opłatkowym zbierać będziemy żywność dla Trójmiejskiego oddziału Banku Żywności. To co uda nam się zgromadzić zostanie rozdystrybuowane wśród najbardziej potrzebujących w naszym regionie.

Zachęcamy do przynoszenia produktów z długim terminem ważności:

-makaronów, mąki, ryżu, kaszy, płatków śniadaniowych,

-przypraw, bakalii, suszonych warzyw i suszonych owoców,

– olejów, mleka UHT, żywności dla dzieci,

– konserw: mięsnych, rybnych i warzywnych,

-dań gotowych w proszku lub słoikach,

– kawy, herbaty, przetworów owocowych.

Z góry dziękujemy za wszelką pomoc!

Już nie możemy się doczekać wspólnego spotkania!

Serdecznie zapraszamy!