Piątek z logistyką NKL 11.12.20

 

Naukowe Koło Logistyki zaprasza na kolejne spotkanie w ramach „Piątków z logistyką”, które odbędzie się 11 grudnia 2020r. o godz. 10:00.

 

Tym razem w roli prelegentów wystąpią przedstawiciele Zakładów Farmaceutycznych Polpharma S.A.:

Wojciech Żak – Starszy Kierownik Działu Logistyki Produkcji Zewnętrznej,

Joanna Ostrowska – Koordynator zakupów licencyjnych,

Monika Bartkowska – Starszy specjalista ds. zakupów.

Na spotkaniu będzie można zapoznać się z takimi zagadnieniami jak, między innymi: proces zakupu tzw. produktów fully packed, dostępność produktów oraz możliwości działania w przypadku zagrożenia tej dostępności, a także sytuacja przedsiębiorstwa w czasach Covid-19. Ponadto odbędzie się sesja Q&A, gdzie uczestnicy będą mogli poznać odpowiedzi na nurtujące ich pytania.

Zainteresowanych zapraszamy do zgłaszania się i zadawania pytań do prelegentów w formularzu. W następnym kroku zostanie Państwu wysłany link do spotkania.

Spotkanie z przedstawicielami Zakładów Farmaceutycznych Polpharma S.A.  na prośbę prelegentów, jest dostępne tylko dla studentów Wydziału Ekonomicznego Uniwersytetu Gdańskiego. Kolejne spotkania planowane są w szerszej formule.

Zapraszamy do śledzenia informacji o nadchodzących wydarzeniach na Facebooku  i stronie internetowej Naukowego Koła Logistyki.

W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt za pomocą poczty elektronicznej: leszek.reszka@ug.edu.pl

panorma in mari via tua