Piątek z logistyką NKL 26.04.21

Naukowe Koło Logistyki zaprasza na kolejne spotkanie w ramach Piątków z logistyką, które odbędzie się 30 kwietnia 2021 r. o godz. 13:00. Tym razem w roli prelegenta wystąpi Grzegorz Dziekanowski, Kierownik Zakupów NPR Supply Chain Grupy Żywiec S.A.

Grzegorz Dziekanowski

  • Kierownik Zakupów NPR Supply Chain – Warehousing,
    FLTs & Transport, Capex, MRO, Dział Zakupów Grupy Żywiec S.A.

Ścieżka zawodowa

  • Category Manager Logistyka, Magazynowanie,
    Wózki widłowe & Transport
  • Category Manager Inwestycje, MRO, Serwisy & Facility
  • Kierownik Inwestycji Browar Żywiec
  • Specjalista ds. planowania i kontroli inwestycji

Tematem spotkania będzie Efektywne zarządzanie relacjami z dostawcami usług transportowych „LSPM”

Warto dodać, że Pan Grzegorz Dziekanowski zdobył wyróżnienie w kategorii „Rozwój i optymalizacja funkcji” w Konkursie na Lidera Zakupów 2020 organizowanym przez Polskie Stowarzyszenie Menedżerów Logistyki i Zakupów za zrealizowanie projektu: „Rozwój niskoemisyjnego transportu Grupy Żywiec”.

 

Informacje na temat Grupy Żywiec

Grupa Żywiec S.A. jest jednym z czołowych producentów piwa w Polsce posiadającym najbardziej zróżnicowane portfolio produktów na rynku oraz liderem w innowacyjnych segmentach piwa. Marką flagową firmy jest Żywiec – jedno z najpopularniejszych polskich piw eksportowych, sprzedawane za granicą od ponad stu lat. Do najsilniejszych marek spółki należą też: Heineken, Namysłów, Warka i Tatra. Ważną część oferty Grupy Żywiec stanowią piwa regionalne: Królewskie (Polska centralna), Leżajsk (południowo-wschodnia) i Specjal (północna), Brackie. Grupa Żywiec jest także wiodącym producentem i liderem rynkowym segmentu piw bezalkoholowych (Żywiec 0,0%, Heineken 0.0%, Warka Radler 0.0%). Firma powiązana jest z Grupą HEINEKEN.

Zainteresowanych zapraszamy do zgłaszania się i zadawania pytań do prelegenta w formularzu

W następnym kroku zostanie Państwu wysłany link do spotkania.

Uczestnicy spotkania, oprócz sporej dawki wiedzy, otrzymają certyfikaty potwierdzające udział w wydarzeniu.
Ponadto zapraszamy do śledzenia informacji o nadchodzących wydarzeniach na Facebooku i stronie internetowej Naukowego Koła Logistyki.
W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z opiekunem naukowym Naukowego Koła Logistyki drem Leszkiem Reszką za pomocą poczty elektronicznej: leszek.reszka@ug.edu.pl.

panorma in mari via tua