NKL UG na Pikniku Naukowym „Klimat dla Nauki”

W dniach 15 i 16 października na terenie Kampusu UG odbył się Piknik Naukowy Uniwersytetu Gdańskiego „Klimat dla Nauki”, na którym mieliśmy swoje stanowisko!

Przygotowaliśmy dla odwiedzających wiele atrakcji m.in. logistyczną krzyżówkę oraz quizy z różnym stopniem trudności. Największą popularnością wśród dzieci cieszyło się zadanie, którego celem było skompletowanie zamówienia … z kolorowych piłek. 🤹‍♀️

Uczestnicy mogli wcielić się w rolę organizatora imprezy urodzinowej, podczas której musieli dokonać wyboru, które przedmioty będą niezbędne, aby ich goście dobrze się bawili.

Kolejną atrakcją był warsztat „Tajemnice kodów kreskowych”. Drugiego dnia, nasz opiekun naukowy, dr Leszek Reszka prowadził wykład „Od sieciówki do lodówki, czyli o uniwersalności zastosowań logistyki”.

Osoby odwiedzające nasze stanowisko mogły liczyć na atrakcyjne nagrody oraz certyfikaty uczestnictwa w pikniku.🏆

Dziękujemy za świetną atmosferę i zapraszamy do obejrzenia krótkiej fotorelacji! ❤️